Strony internetowe - tworzenie i projektowanie stron internetowych

Oferujemy projektowanie stron internetowych dla małych i średnich firm. Zdajemy sobie sprawę jakie cele stawiają Państwo stronie internetowej dlatego staramy się łączyć skuteczny marketing internetowy ze sprawdzonymi metodami tworzenia stron internetowch. Wychodzimy z założenia ze strona musi być przedewszystkim schludna i czytelna.

 

Jakie strony internetowej możemy zaoferować

Wykonujemy strony internetowe według własnego pomysłu lub dokładnie według wskazówek zamawiającego klienta. W pierwszym etapie wykonujemy projekt strony, a gdy go zaakceptujesz wykonujemy strone w całości. Proponujemy własne strony internetowe w html i php lub strony oparte o szablon Wordpress oraz Joomla wraz z wersją mobilną.
 
Koszt wykonania strony internetowej uzależniony jest od stopnia rozbudowania  oraz złożoności grafiki. Przeciętny koszt wykonania "zwykłej" strony internetowej bez panelu zarządzania treścią, składającej sie z kilku podstrony to około 800-1000 zł netto. Natomiast koszt wykonania strony z panelm zarządzania treścią opartej na szablonie Wordpress lub Joomla wraz z wersją mobilną to około 1200-1600 zł netto.
 
 

Rozbudowa strony internetowej o dodatkowe wersje językowe

Jeżeli chcesz otworzyć się na zagraniczne rynki docierając do klientów z całego świata to dajemy Ci możliwość rozbudowania strony o dodatkowe wersje językowe. Coraz częściej klienci decydują się na wykonanie dodatkowej wersji językowej od razu przy projektowaniu wersji polskojęzycznej. Najpopularniejsze wersje językowe to: angielska, niemiecka i rosyjska. Koszt wykonania dodatkowej wersji językowej to około 20%-30% ceny wykonania wersji pierwotnej.
 
 

Skorzystaj z naszych usług na projektowanie i tworzenie stron internetowych - skontaktuj się z nami - ComWeb Gdynia.