Pozycjonowanie stron

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych i optymalizacja stron (SEO) to efektywna promocja serwisu internetowego która ma na celu zwiększenie jego oglądalności i zdobycie nowych klientów w przypadku stron komercyjnych i firmowych. Internet to największe medium odwiedzane codziennie przez miliony użytkowników i jednocześnie potencjalnych nowych klientów, którym należy możliwie ułatwić dotarcie do Twojej strony internetowej. Należy jednocześnie pamiętać iż przeważnie internauci są niecierpliwi i nie lubią długo szukać potrzebnych im informacji. Niezależnie czy działasz na terenie całego kraju czy w obrębie województwa lub miasta skuteczne pozycjonowanie strony i odpowiedni dobór fraz/słów kluczowych prawią że to właśnie na Twoją stronę trafi wielu internautów zainteresowanych tym co możesz im zaoferować.
 
 
 
Tania reklama w internecie (tania w porównaniu do innych form reklamy) poprzez pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach to skuteczna metoda na podniesienie oglądalności strony a co za tym idzie przekłada się to na większy wzrost obrotów i dochodów Twojej firmy. Przed przystąpieniem do pozycjonowania robimy analizę sytuacji w jakiej znajduje się Twoja strona internetowa tak aby zaproponować Tobie najbardziej efektywne rozwiązanie. W naszej ofercie znajdziesz zarówno pozycjonowanie jednorazowe, konieczne w przypadku nowych oraz słabo usytuowanych w wyszukiwarce stron, jak i pozycjonowanie stałe szczególnie polecane dla trudnych haseł, stosowane w przypadku stron wstępnie wypozycjonowanych w celu poprawienia pozycji dla mocno konkurencyjnych haseł kluczowych. Pozycjonowanie, zwłaszcza jednorazowe, zwykle poprzedza optymalizacja strony pod wyszukiwarki (SEO) mająca na celu takie zmodyfikowanie strony aby była ona jak najlepiej interpretowana przez robota wyszukiwarki.

 

Pozycjonowanie jednorazowe 

Jednorazowa usługa polegająca na wysokim wypozycjonowaniu strony na wybrane hasła kluczowe. Jeśli hasła kluczowe nie będą szczególnie konkurencyjne to strona powinna utrzymywać się wysoko przez długi okres czasu. W przypadku haseł bardziej konkurencyjnych warto jednorazowe wesprzeć pozycjonowaniem stałym. Jednorazowa usługa pozycjonowania strony to jednorazowa opłata, oznacza to że nie pobieramy w tym wypadku żadnych opłat abonamentowych.
Koszt pozycjonowania jednorazowego waha się zwykle w przedziale 900 – 1900 zł netto. Dzięki zastosowanym przez nas technikom pozycjonowania po jego zakończeniu pozycje utrzymują się w miarę stabilnie przez stosunkowo długi czas. Zwykle wystarczy póżniej co pewien czas zrobić poprawę pozycjonwania jednorazowego (np. raz na rok/dwa-trzy lata) aby poprawić lub podtrzymać pozycje.

 

Czego można oczekiwać po pozycjonowaniu jednorazowym:

  • Wysokich pozycji w wyszukiwarce Google, zwykle w top 20 - czas oczekiwania na efekt końcowy to zwykle 2-4 miesięcy.

  • Wysokich pozycji w portalach które korzystają z mechanizmu wyszukiwarki Google - Onet, WP, INTERIA i inne - wyniki są tam zbliżone do wyników z google.pl

  • Wysokich pozycji w wyszukiwarce Bing.com, Yahoo.com

Podstawowe zalety pozycjonowania jednorazowego:

  • Brak stałego abonamentu - tylko jednorazowa opłata.

  • Wysoka skuteczność szczególnie w przypadku haseł mniej lub średnio konkurencyjnych.

  • W miarę stabilne utrzymywanie pozycji przy frazach kluczowych mniej konkurencyjnych.
  • Szczególnie efektywne w przypadku pozycjonowania na hasła regionalne ''hasło kluczowe + region” np. pozycjonowanie Gdynia.                         

W przypadku pozycjonowania strony na hasła bardziej konkurencyjne zalecamy naszym klientom po skończonym pozycjonowaniu jednorazowym skorzystanie z usługi tak zwanego pozycjonowania stałego. Pozycjonowanie stałe jest szczególnie zalecane w przypadku, mocno konkurencyjnych haseł, tak aby utrzymywać stronę możliwie wysoko przez możliwie długi okres czasu.

 

Pozycjonowanie stałe

Usługa polecana w przypadku haseł bardziej konkurencyjnych w sytuacji gdy jednorazowe nie zapewnia stabilnego utrzymania strony na satysfakcjonujących pozycjach przez wystarczająco długi czas. Pozycjonowanie to zwykle kwestia biznesowa ale również kwestia prestiżu. Coraz więcej firm docenia zalety jakie daje marketing internetowy w wyszukiwarkach. Przekłada się to bezpośrednio na nieustannie rosnącą konkurencję i powoduje że coraz więcej haseł, zwłaszcza tych ogólnych (w odróżnieniu od regionalnych) wymaga pozycjonowania stałego. Pozycjonowanie stałe to usługa dla klientów bardziej wymagających dla których możliwie wysoka pozycja jest sprawą priorytetową! Koszt pozycjonowania stałego zwykle waha się w granicach 10 – 100 zł netto/miesiąc za hasło. Ostateczna cena uzależniona jest od stopnia trudności haseł i negocjonowana indywidualnie. W przypadku gdy Klient zdecyduje się wykonać pozycjonowanie stron stałe na większą ilość haseł stosujemy korzystne rabaty cenowe. Stałe to większa szansa na zdobycie i utrzymanie wysokich pozycji nawet w przypadku mocno konkurencyjnych haseł.

 

Jak skorzystać z naszych usług?

  • Wyślij nam na maila lub poprzez forumlarz zapytanie zawierające adres strony internetowej wraz z hasłmi kluczowymi (ok 10 haseł kluczowych).
  • Po przeanalizowaniu zapytania i ewentualnej korekcie słów kluczowych przygotowujemy i przysyłamy do Ciebie ofertę. 
  • Po zaakceptowaniu oferty przystępujemy do pozycjonowania strony w wyszukiwarkach.


 Jeśli interesuje Ciebie wysokie pozycje w wyszukiwarkach to 
skontaktuj się z nami jak najszybciej!